Indywidualne konstrukcje

Kraty

Oprócz głównego portfolio naszych usług, zadbaliśmy także o możliwość poszerzenia Państwu oferowanej propozycji, o usługi umożliwiające dostarczenie rozwiązań w zakresie dbałości o odpowiednie zabezpieczenie Państwa okien, miejsc pracy, posesji itp. W naszej propozycji uzupełniającej znajdą Państwo także możliwość wykonania solidnych konstrukcji krat pomostowych, które mają za zadanie spełniać funkcję zabezpieczającą oraz pozwolą na długotrwałą eksploatację.

Schody

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo także schody, które charakteryzuje najwyższa jakość i funkcjonalność. W zależności od indywidualnych życzeń klientów wykonujemy różne typy schodów. Dzięki klasycznym i nietypowym projektom uzyskujemy schody stalowe i szklane, które stają się nie tylko wygodnym elementem komunikacyjnym, ale także ozdobą Państwa mieszkania lub domu.

Antresole

Oferujemy Państwu możliwość uzyskania ciekawych efektów przestrzennych w swoim wnętrzu, dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom dzięki wykonaniu antresoli. To propozycja warta uwagi dla osób pragnących uzyskać nowe perspektywy widokowe dla takich części mieszkania jak: salon, aneks kuchenny, otwarte schody, biblioteki, kącik TV. Antresola może być idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którym zależy na uzyskania efektu otwartej przestrzeni wnętrza oraz lepszej integracji mieszkańców.

Carporty

W naszej ofercie znajdą Państwo także wykonanie Carportów, jako funkcjonalne rozwiązanie do parkowania samochodu, motocykla, quada itp. Może także służyć jako wiata na łódkę, jacht lub inne pojazdy mechaniczne. Nasze carporty wykonujemy solidnie z zastosowaniem różnych wzorów oraz z uwzględnieniem indywidualnych projektów.

Zadaszenia, daszki

W swojej ofercie proponujemy także możliwość wykonania konstrukcji zadaszeń, które są nie tylko funkcjonalną formą ochrony przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi , ale także są ciekawym rozwiązaniem na stworzenie i zaaranżowanie przestrzeni na zewnątrz domu lub budynku. Z przyjemnością pomożemy przy wyborze optymalnej konstrukcji. Oględziny i wycena gratis!

Inne konstrukcje

Naszą ofertę wzbogacamy także o możliwość wykonania indywidualnych konstrukcji metalowych. Pozwala nam to spełniać rosnące wymagania naszych Klientów oraz dostosować się do zmiennych warunków na rynku budowlanym. Oferujemy Państwu także konkurencyjne cenowo i jakościowo usługi z zakresu: projektowania, dostawy materiałów oraz montażu konstrukcji stalowych.