Balustrady kute – ze stali czarnej

Jako producent dysponujemy ponad 300 rodzajami i wzorami balustrad. Realizujemy projekty gotowe, otrzymane od naszych klientów.
Wykonujemy wizualizacje 3D oraz projekty indywidualne zamówionych u nas bram, ogrodzeń oraz balustrad nierdzewnych.

Polecamy naszym Klientom balustrady, wykonane z aluminium, z zachowaniem kowalskiego stylu.
Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii naszych propozycji (wykonywanych głównie w Łodzi i Warszawie) oraz zapoznania się z pełną ofertą w biurze projektowym naszej firmy.

Balustrady nierdzewne

Nowoczesna technologia oraz wysoka precyzja elementów wyklucza typowe problemy (jakie można spotkać przy montażu), występujące innych systemach przy spawaniu czy polerowaniu. Balustrada nierdzewna oraz jej montaż polega na skręcaniu, nitowaniu oraz klejeniu, co skraca czas montażu. Do wypełnienia polecamy szkło klejone, hartowane, pręty, linki stalowe oraz rurki o dowolnych średnicach. Jako producent balustrad jesteśmy w stanie zadbać o cały proces produkcji.

W produkcji balustrad nierdzewnych wykorzystujemy także drewno egzotyczne.

Nasza oferta pozostawia dużo możliwości architektom oraz projektantom, a sam asortyment idealnie pasuje do pomieszczeń, jak i przestrzeni na zewnątrz obiektów. Balustrady Łódź i Warszawa - zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty!

Nasza oferta zawiera montaż  oraz transport elementów na terenie województwa łódzkiego (Łódź i okolice), mazowieckiego (Warszawa i okolice), a także zasięg naszych realizacji obejmuje cały kraj.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem bogatych wzorów balustrad, umieszczonych w naszej galerii. Nasze realizacje wykonywaliśmy zarówno w Łodzi, Warszawie i wielu innych miastach w Polsce.

Balustrady kute – ze stali czarnej

Balustrady nierdzewne

Balustrady Łódź, Warszawa – Zapraszamy!